תריסים וונציאנים

התריסים הוונציאנים נמצאים בשימוש נרחב במשרדים ובמטבחים. תריס ונציאני מאפשר הצללה רבה.

צבעים וגוונים

אלומיניום וצבעים רגילים

יש מוצרים שהם נצחיים – התריס הוונציאני בצבעים רגילים הוא אחד מהם. מיליוני בתים ברחבי העולם בחרו את הוונציאני הרגיל בשל המראה הנקי והקלאסי שלו והיכולת לשלב אותו עם כל סגנון סביב הבית.

מְחוֹרָר

התריס הוונציאני המחורר, שפותח בעקבות פניות של אדריכלים ומעצבי פנים, יוצר אפקט מרהיב של האור הנכנס, בין אם זה בית או משרד. אם תרצו שיהיה לכם התריס וונציאני הקלאסי עם טוויסט בכדי לאפשר יותר אור וסגנון בחדר, הוונציאני המחורר הוא פיתרון סטיילינג מצוין.

מודפס

התריס הונציאני המודפס מספק מגוון אפשרויות סטיילינג נוספות. אפשרויות ההדפסה כוללות גווני עץ או צבעים אחרים על לוחות התריס.  התריס המודפס יאפשר לכם לשחרר את הדמיון שלכם ולתת לחלון שלכם זוויות עיצוב חדשות

סוגי מסילות

הסליידר

מנגנון הסליידר הוא הרמה הבאה של תריסים ונציאניים. הסליידר הוא פטנט בינלאומי ייחודי, נוח ומעוצב היטב, ללא כבלים חזותיים. אתם יכולים לפתוח, לסגור, להרים, להנמיך ולהגדיר את גובה התריס הרצוי וכמות האור הנכנסת בצורה נוחה באמצעות הטיה פשוטה של ​​המוט.

שרביט קסם

שרביט הקסמים הוא עוד פטנט ייחודי למי שרוצה להפעיל את התריסים הוונציאנים בלי למשוך כבלים. שרביט הקסמים קושר את החוטים בתוך שרביט אלגנטי, ומאפשר לכם לשלוט בתריסים בקלות באמצעות הטיה פשוטה וחלקה.

חשמלי

למרות שהתריסים הוונציאנים הם מוצר ארוך-טווח וקלאסי, ניתן לספק אותם גם באמצעות פעולה חשמלית.

המומחים שלנו יתאימו את המנוע החשמלי המתאים לתריס שלכם כדי לגלגל ולהטות את התריסים במהירות וביעילות.

מונו

אחד ממוצרי ההצללה הקלאסיים, מסופק עם ארבעה מנגנוני הפעלה. המונו הוא מנגנון קלאסי ופשוט המספק לכם שליטה קלה במיוחד על גלגול והטיה של התריס על ידי סיבוב כננת מונו.

קלַאסִי

לצד מנגנונים מודרניים כמו הסליידר ושרביט הקסמים, המנגנון הקלאסי נותר בכל זאת פופולרי.

בנוסף ליתרונות כמו הפעלה קלה ותנועה חלקה של התריסים, רבים מעדיפים את המראה החשוף והייחודי של מנגנון זה

מאמרים נוספים

About the Author: admin